en

Amiko A4K Sat

značka: Amiko

Hodnotenie : Zatial nebolo hodnotené  - Ohodnoťte produkt teraz !

Cena za kus: 78,00 €
Cena bez DPH: 65,00 €
celková cena :
Cena vrátane 20% DPH
78,00 €
Check Shipping price
Vypredané, alebo na ceste k nám
   Strážiť dostupnosť

Dopytový Formulár

Vašé údaje budú spracované podľa Podmienok Spracovania os. údajov


Amiko, výrobca satelitných prijímačov prichádza na trh so 4K UHD prijímačom s operačným systémom Android a zabudovaným satelitným tunerom DVB-S2, pod názvom Amiko A4 SAT. Android je vo verzii 5.1.
 
Satelitný prijímač Amiko A4 obsahuje Conax čítačku (programovateľná aj ako UNI), podporuje príjem UHD staníc v 4K rozlíšení (2160p) a samozrejme nechýba možnosť inštalácií obľúbených aplikácií z Google Store.
 
Podporuje aj inštaláciu obľúbeného multimediálneho OS Kodi. Možnosť streamovania do rôznych systémov ako E2, Android, Kodi. Funkcia DLNA zabezpečí jednoduché zdieľanie multimédií v rámci Vašej domácej siete.
 
Amiko A4 prehráva aj 4k videá s bitrate až do 120Mbit, navyše podporuje veľké množstvo audio a video formátov. Pripojenie na sieť je cez interné wifi, alebo LAN 10/100Mbit. Podporuje DiseqC 1.0,1.1,1.2 aj USALS, a podporuje aj UNicable LNB. 

Nahrávky sú nekódované vo formáte TS, nahrávať sa dá iba 1 program a nedá sa počas nahhrávania prepnúť na iný program, funkčný je aj thimeshift. Eebové rozhranie zatiaľ prijímač nemá, ale FTP pripojenie cez DCC funguje.


Podobné produkty

Edision Powercam Neotion SMIT EMP Centauri GT SAT Inverto Infomir Promax Cabelcon Schwaiger Germany Opticum DVBMarket Zgemma Televes Medialink Galaxy Innovations Sony Entertainment Fracarro AB Cryptobox Amiko Cavel Asus TVIP RU Antik Telecom TOTOLINK Formuler Lemco
Shipping wordwide to more then 150 zemí se společností
UPS DPD Fedex DHLTomáš Gonda, pred 4 rokmi

Bezproblémové parkovanie, najnižšie ceny.

Martin Hrabla, pred 6 rokmi

Siroky vyber tovaru

pavol lukac, pred 5 rokmi

Viac recenzí na Google