en

Amiko A4K Sat

značka: Amiko

Cena za kus: 78,00 €
Cena bez DPH: 65,00 €
celková cena :
Cena vrátane 20% DPH
78,00 €
Dostupnosť : Skladom , Množstvo:
ks

Amiko, výrobca satelitných prijímačov prichádza na trh so 4K UHD prijímačom s operačným systémom Android a zabudovaným satelitným tunerom DVB-S2, pod názvom Amiko A4 SAT. Android je vo verzii 5.1.
 
Satelitný prijímač Amiko A4 obsahuje Conax čítačku (programovateľná aj ako UNI), podporuje príjem UHD staníc v 4K rozlíšení (2160p) a samozrejme nechýba možnosť inštalácií obľúbených aplikácií z Google Store.
 
Podporuje aj inštaláciu obľúbeného multimediálneho OS Kodi. Možnosť streamovania do rôznych systémov ako E2, Android, Kodi. Funkcia DLNA zabezpečí jednoduché zdieľanie multimédií v rámci Vašej domácej siete.
 
Amiko A4 prehráva aj 4k videá s bitrate až do 120Mbit, navyše podporuje veľké množstvo audio a video formátov. Pripojenie na sieť je cez interné wifi, alebo LAN 10/100Mbit. Podporuje DiseqC 1.0,1.1,1.2 aj USALS, a podporuje aj UNicable LNB. 

Nahrávky sú nekódované vo formáte TS, nahrávať sa dá iba 1 program a nedá sa počas nahhrávania prepnúť na iný program, funkčný je aj thimeshift. Eebové rozhranie zatiaľ prijímač nemá, ale FTP pripojenie cez DCC funguje.


Podobné produkty