en
Prijímače DVB-S/T/C Gosat GS 7010 HDi

Gosat GS 7010 HDi

Cena za kus: 79,00 €
Cena bez DPH: 65,83 €
celková cena :
Cena vrátane 20% DPH
79,00 €
Dostupnosť : Skladom , Množstvo:
ks

Gosat GS 7010HDi

Popis produktu

Satelitný prijímač GS7010HDi - FULL HD prijímač so skvelým pomerom cena / výkon je výrobok značky GoSAT, ktorá má na našom trhu dominantné postavenie nielen vďaka dlhodobo overenej kvalite, ale najmä vďaka bezkonkurenčnej odbornej podpore.

Už druhý prijímač GoSAT certifikovaný podľa poslednej špecifikácie (r2015) Skylink Ready na trhu, ktorý vie automaticky vyhľadať frekvenciu Skylink TP. Prijímač používa špičkový čip Broadcom - Made in USA. Vďaka FastScan a Skylink aktualizácie má užívateľ voľbu medzi dvoma spôsobmi aktualizácie zoznamu kanálov - zmeny programov už nebudú nočnou morou. Prijímač odhalí zmeny programov a sám ich doladí, prípadne premenuje.

Zabudovaná čítačka kariet Irdeto umožňuje v prijímači používať karty Irdeto a tiež karty ICE operátorov Skylink a FREESAT.

Intuitívne a graficky vydarené menu so sprievodcom inštaláciou vám uľahčí používanie. Menu je v českom i slovenskom jazyku ( plus angličtina, nemčina).

Prístroj má HDMI konektor a tiež analógový výstup pre staršie typy televízorov. Prístroj podporuje funkciu HDMI CEC - dokáže zapnúť / vypnúť TV, prípadne automaticky prepnúť požadovaný vstup na TV.

Prijímač disponuje funkciou PVR - nahrávanie TV programov na externý hard disk, ktorý možno k prístroju pripojiť pomocou USB konektora na zadnom paneli prijímača.

Rozšírené možnosti rodičovského zámkov Vám umožnnia široké nastavenie podľa vašich potrieb a ochránia tak vaše deti pred nevhodným obsahom.

LAN konektor pre pripojenie k internetu sprístupní RSS správy.