en
IPTV PRIJÍMAČE AntikSat dekódovacia karta

AntikSat dekódovacia karta

značka: Antik

Cena za kus: 10,80 €
Cena bez DPH: 9,00 €
celková cena :
Cena vrátane 20% DPH
10,80 €
Dostupnosť : Skladom , Množstvo:
ks

AntikSAT dekódovacia karta. pomocou ktorej od Antiku máte možnosť dekódovať takmer 80 najsledovanejších TV kanálov na Slovensku.

Viac ak o13 kanálov sa vysiela v HD kvalite.

Karta pracuje v kodovacom systéme Conax, dôrazne odporúčame aby mal prijímač podporu pre kodek H.265, nájdete ich tu: FullHD s H.265.

Pred kúpou odporúčame poradiť sa s výberom satelitného prijímača, sme tu pre Vás. Ku karte je vhodné rovno si zakúpiť predplatné aspon na jeden rok. Predplatné Vám tým pádom za Vás zaktivujeme a Vy budete bez starostí. Výhody satelitnej TV Antik: Najviac slovenských a českých TV staníc – takmer 200! Balíčky už od 0,99€ mesačne! HD kanály TV program na 14 dní Rádiá Zastav – Pretoč – Pusti Non-stop technická podpora Ponuka bez viazanosti Aktuálne info a cenovú ponuku balíčkov nájdete tu. Niekolko otázok a odpovedí k satelitnej platforme AntikSat: Prečo si vybrať satelitnú TV Antik SAT? Aké má Antik SAT výhody oproti konkurencii? Služba Antik SAT je určite zaujímavá svojou programovou štruktúrou, dostupnosťou na celom Slovensku, štruktúrou TV balíkov, hybriditou momentálne v spojení s bezplatným prístupom do mobilnej aplikácie Antik TV GO, bezplatným prístupom do filmoték produkcie HBO a FilmBOX a inými doplnkovými službami Môžem v rámci služby AntikSAT využívať obľúbenú službu Archívu? Áno, túto službu je možné využívať prostredníctvom mobilnej aplikácie Antik TV GO, kde v tomto čase archivujeme 8 kanálov na dobu 10 dní. Je možné využívať službu archívu aj na set-top boxe? Momentálne pripravujeme unikátny set-top box, ktorý túto funkciu umožní využívať aj priamo na obrazovkách televízneho prijímača Môžem kanály ponuky AntikSAT využívať aj na svojom mobilnom zariadení? Áno, všetko čo máte v ponuke AntikSATu si môžete pozrieť v rámci aplikácie AntikTV GO aj na mobilnom zariadení kdekoľvek v rámci územia Slovenskej republiky Na akú dlhu dobu sa uzatvára zmluva medzi satelitnou TV Antik SAT a zákazníkom? Služba Antik SAT, ako aj iné služby od spoločnosti Antik Telecom sa poskytujú bez viazanosti. Služba Antik SAT je zákazníkovi dostupná v podobe predplatného, čo znamená pre zákazníka voľnosť výberu, či počas dovolenky alebo odcestovania mimo svojho domova za službu platí alebo nie.Voľný vstupný balík obsahuje niekoľko zaujímavých slovenských alebo českých programov.

Ďalšie programy môžete získať zakúpením platených balíkov vrátane programov HD.

V Odbernom mieste GALIBA.sk v Bratislave si viete objednať , alebo zakúpiť kompletný sortiment Antik Telecom. 


Podobné produkty