en
Príslušenstvo Asus RT-AC51U

Asus RT-AC51U

značka: Asus    EAN: 4716659931119

Hodnotenie : Zatial nebolo hodnotené  - Ohodnoťte produkt teraz !

Cena za kus: 28,80 €
Cena bez DPH: 24,00 €
celková cena :
Cena vrátane 20% DPH
28,80 €
Check Shipping price
Vypredané, alebo na ceste k nám
   Strážiť dostupnosť

Dopytový Formulár

Vašé údaje budú spracované podľa Podmienok Spracovania os. údajov


Pomocou tohto prístroja si môžete vylepšiť svoju domácu bezkáblovú sieť v najnovšom štandarde Wi-Fi 802.11ac. Už z názvu je jasné, že môžete využiť súbežné pripojenie v dvoch pásmach – rýchlosť 300 Mb/s v pásme 2,4 GHz a až 433 Mb/s v 5GHz pásme.

Vďaka viacúčelovému USB portu je RT-AC51U viac, než len obyčajný router. Pripojením USB pevného disku máte hneď k dispozícii súborový server. Ten môžete navyše ešte pomocou aplikácie ASUS AiCloud rozšíriť do cloudu. Prípadne je možné k routeru pripojiť USB tlačiareň a budete mať k dispozícii tlačiarňový server umožňujúci zdieľanie jediného zariadenia hneď s niekoľkými užívateľmi.

Rozhranie USB je navyše kompatibilné s 3G/4G dongly pre mobilnú širokopásmovú komunikáciu, konkrétne pre dve širokopásmové (WAN) pripojenie na jednom routeri a nebudete sa musieť báť, že by ste nemali niekedy prístup k internetu. Tento port môžete využívať tiež k nabíjaniu smartfónov a tabletov.

Nastavenie behom 30 sekúnd a ľahké ovládanie zaručuje, že i laici budú môcť využívať všetky funkcie. Skúsení užívatelia si zase zamilujú podporu technológie IPv6, niekoľko bezkáblových SSID a zabezpečený prístup k VPNNa Stiahnutie :

SK/CZ návod Asus RT-AC51U 


Podobné produkty

Edision Powercam Neotion SMIT EMP Centauri GT SAT Inverto Infomir Promax Cabelcon Schwaiger Germany Opticum DVBMarket Zgemma Televes Medialink Galaxy Innovations Sony Entertainment Fracarro AB Cryptobox Amiko Cavel Asus TVIP RU Antik Telecom TOTOLINK Formuler Lemco
Shipping wordwide to more then 150 zemí se společností
UPS DPD Fedex DHLTomáš Gonda, pred 5 rokmi

Bezproblémové parkovanie, najnižšie ceny.

Martin Hrabla, pred 7 rokmi

Siroky vyber tovaru

pavol lukac, pred 6 rokmi

Viac recenzí na Google