en
Príslušenstvo Asus RT-AC51U

Asus RT-AC51U

značka: Asus    EAN: 4716659931119

Cena za kus: 28,80 €
Cena bez DPH: 24,00 €
celková cena :
Cena vrátane 20% DPH
28,80 €

Špecifikácia Asus RT-AC51U

Popis produktu

Pomocou tohto prístroja si môžete vylepšiť svoju domácu bezkáblovú sieť v najnovšom štandarde Wi-Fi 802.11ac. Už z názvu je jasné, že môžete využiť súbežné pripojenie v dvoch pásmach – rýchlosť 300 Mb/s v pásme 2,4 GHz a až 433 Mb/s v 5GHz pásme.

Vďaka viacúčelovému USB portu je RT-AC51U viac, než len obyčajný router. Pripojením USB pevného disku máte hneď k dispozícii súborový server. Ten môžete navyše ešte pomocou aplikácie ASUS AiCloud rozšíriť do cloudu. Prípadne je možné k routeru pripojiť USB tlačiareň a budete mať k dispozícii tlačiarňový server umožňujúci zdieľanie jediného zariadenia hneď s niekoľkými užívateľmi.

Rozhranie USB je navyše kompatibilné s 3G/4G dongly pre mobilnú širokopásmovú komunikáciu, konkrétne pre dve širokopásmové (WAN) pripojenie na jednom routeri a nebudete sa musieť báť, že by ste nemali niekedy prístup k internetu. Tento port môžete využívať tiež k nabíjaniu smartfónov a tabletov.

Nastavenie behom 30 sekúnd a ľahké ovládanie zaručuje, že i laici budú môcť využívať všetky funkcie. Skúsení užívatelia si zase zamilujú podporu technológie IPv6, niekoľko bezkáblových SSID a zabezpečený prístup k VPNNa Stiahnutie :

SK/CZ návod Asus RT-AC51U 


Podobné produkty